Żaneta Janiak

Specjalista ds. Logistyki
Żaneta Janiak

Żaneta to absolwentka Psychologii na specjalności ”Społeczności”. To tam rozwijała wiedzę i umiejętności z zakresu dynamiki i działania grup oraz zespołów. Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyła w handlu przy obsłudze różnorodnych klientów: lokalnych oraz międzynarodowych, poznała także specyfikę telefonicznej obsługi klienta.

Swoją wiedzę i fascynację psychologią wykorzystywała także do pracy w wolontariacie w Centrum Praw Kobiet – poprzez udzielanie telefonicznego wsparcia osobom doświadczającym przemocy w domu. Tam zainteresowała się specyfiką toksycznych związków. W psychologii interesują ją więc związki międzyludzkie oraz różnice indywidualne – cechy charakteru i temperament. Napisała pracę magisterską „Poziom neurotyczności i satysfakcja z bliskich związków u osób o zróżnicowanych stylach przywiązania”. Jest także fascynatką zaburzeń psychicznych i podstaw ich powstawania.

Jest pełna sprzeczności: typ artystki – marzycielki, przy jednoczesnych zdolnościach analitycznych i umiejętności pracy na danych. W wolnym czasie lubi wyrażać się artystycznie poprzez prace kosmetyczne czy rysunek. Jej ulubiony gatunek filmów i książek to kryminał oraz science-fiction.

W życiu kieruje się zasadą : Twoim największym wrogiem jesteś Ty sam.

LinkedIn