Szkolenia dofinansowane

W INSPIRE wierzymy, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Jeśli chcesz pozyskać dofinansowanie na rozwój osobisty i zawodowy w ramach naszych programów szkoleniowych, to dobrze trafiłeś/- aś. Krok po kroku wyjaśnimy Ci, co należy zrobić, żeby pozyskać potrzebne środki. Masz więcej pytań? Żaden problem – chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub e-mailem.
Mirella Piwiszkis-Sawoniaka, Założycielka INSPIRE

Szkolenia dofinansowane
Baza Usług Rozwojowych PARP

FAQ

Jakie muszę spełniać warunki, żeby wnioskować o dofinansowanie dla siebie lub moich pracowników?

  • Po pierwsze, musisz być pracownikiem lub właścicielem firmy zatrudniającej do 250 osób.
  • Po drugie, twoja firma nie może być zarejestrowana w województwach mazowieckim i pomorskim.

Co konkretnie muszę zrobić, żeby zacząć ubiegać się o dofinansowanie?

Zacznij od wyboru interesującego Cię szkolenia/kursu. Dobra wiadomość dla uczestników: dofinansowanie dostępne jest dla wszystkich oferowanych przez nas programów szkoleniowych.
Już wybrałeś/-aś? Chętnie pomożemy Ci znaleźć operatora środków w Twoim regionie. Sprawdzimy też kryteria, terminy i limity dofinansowania. Jest tylko jeden warunek: musisz się z nami skontaktować. Jak? O tym niżej.

Ile mogę maksymalnie otrzymać środków?

To zależy. Wśród czynników decydujących o wysokości dofinansowania są wielkość firmy, wiek wnioskującego, jego/jej kwalifikacje zawodowe, itp. Jedno jest pewne – przyznane dofinansowanie sięga od 50% do 80%. Napisz albo zadzwoń do nas, a pomożemy Ci ustalić, jaka dokładna wysokość dofinansowania obowiązuje w Twoim przypadku.

Skontaktuj się z nami!

    * pole wymagane