CO ROBIMY?

 „Rozwój osobisty jest głównym oszczędzaczem czasu. Im stajesz się lepszy, tym mniej czasu potrzebujesz w osiągnięciu swoich celów.”

Brian Tracy

Nie ma ważniejszej inwestycji niż w rozwój osobisty. Poświęcając czas, pieniądze i wysiłek na samorozwój, możesz zmienić swoje życie na lepsze, a także poprawić jakość życia osób wokół Ciebie.

Historia INSPIRE zaczyna się od pytania „dlaczego”. Idąc za radą Simona Sinka, zadaliśmy sobie pytanie, dlaczego chcemy założyć firmę szkoleniową? Od razu wiedzieliśmy, że naszą misją jest pomaganie ludziom w rozwoju osobistym i zawodowym. Oferując im wskazówki na drodze do samorealizacji, umożliwiamy im uwolnienie ich potencjału i osiągnięcie ostatecznych celów.

Dla nas rozwój jednostki lub zespołu zawsze będzie wymagał holistycznego podejścia. Nasze programy szkoleniowe odzwierciedlają tę wszechstronną perspektywę, która uznaje potrzebę pracy nad każdym wymiarem kompetencji naszych klientów. Oznacza to znalezienie właściwej równowagi między umiejętnościami twardymi i miękkimi. Zbyt często obserwujemy fiksację na temat mierzalnych umiejętności, twardych kompetencji i konkretnej wiedzy. Chociaż są to niewątpliwie ważne narzędzia do dalszego rozwoju, zbyt mały nacisk kładzie się na umiejętności miękkie. W INSPIRE pracujemy z postawami ludzi. Naszym zdaniem wiedza techniczna nie jest wiele warta bez skutecznej komunikacji, motywacji, pracy zespołowej i kreatywności. Krótko mówiąc, umiejętności miękkie wzmacniają umiejętności twarde. Zmiana nastawienia lub mindsetu jest często tym, co odróżnia wydajnego i zdolnego pracownika od wysoce kompetentnego, wszechstronnego profesjonalisty.