KIM JESTEŚMY

ŚWIADOMIE INNI

  • Butikowy format i rynkowe know-how – tym INSPIRE różni się od szkoleniowego mainstreamu. Biznes mamy w DNA. Nasi trenerzy to weterani branży, przedsiębiorcy prowadzący własne firmy, dyrektorzy międzynarodowych korporacji. Kompaktowy format spółki sprzyja personalizacji oferty. Szkolenia w jednym rozmiarze to przeżytek – liczą się rozwiązania szyte na miarę.
  • Wielkość to więcej, niż rozmiar. Na rynku wygrywamy jakością. Nasz atut to starannie dobrana ekipa ekspertów. To praktycy biznesu z wieloletnim dorobkiem zawodowym. Na koncie mają współpracę z rynkową wagą ciężką, m.in. TVN, Accenture, Whirpool i Peek & Cloppenburg. Nasi klienci otrzymują wsparcie rozwojowe od zawodowców mających biznes w małym palcu.
  • Krótki staż nie wyklucza doświadczenia. INSPIRE to młoda firma (rocznik 2013) z potężnym zapleczem kompetencyjnym. Nad przemianą klienta czuwa zespół coachów –praktyków biznesu. Doświadczenie, znajomość rynku i innowacyjność procentują w pracy z klientem. Zmiana na lepsze to nie pusty slogan, lecz realny cel.

 

Z ROZMYSŁEM POD PRĄD

Celowo odstajemy od szablonu. Schematyczne szkolenia biznesowe to rynkowy standard. INSPIRE powstało z buntu przeciw takiemu ujednoliceniu. Oferujemy alternatywę dla klientów ceniących indywidualne podejście.

  • Polegamy na zawodowcach. Nasz zespół tworzą prezesi międzynarodowych korporacji, szefowie marketingu i czynni sprzedawcy. Warsztaty zarządzania projektami prowadzą aktywni zawodowo kierownicy projektów, a szkolenia sprzedażowe – specjaliści z branży. Jesteśmy blisko biznesu. I chcemy dzielić się naszą wiedzą.
  • Potrafimy słuchać. To warunek trafnej diagnozy potrzeb. W pracy z klientem, wykorzystujemy nasze mocne strony: gruntowną znajomość ludzkich zachowań i świeżość spojrzenia. Efekty to poprawa relacji w zespole, podniesienie wydajności procesów czy zwiększenie sprzedaży. Cele są zawsze konkretne, a wyniki- mierzalne.
  • Inwestujemy w innowacyjność. Nowe trendy – z cyfryzacją na czele – nie omijają branży szkoleniowej. INSPIRE nie zostaje w tyle. Modele 3D, innowacyjne symulacje, B-learning i webcasty to tylko część naszej holistycznej oferty. Nie boimy się łączyć szkoleń ze skutecznymi pozaszkoleniowymi rozwiązaniami. Priorytetem jest skuteczność.
  • Trzymamy rękę na pulsie. Fundacja Pro Progressio to jedna z najlepszych polskich instytucji otoczenia biznesu …i nasz partner. Dzięki niej mamy bieżący dostęp do najnowszych trendów w sektorze BPO i branży outsourcingowej. Razem skuteczniej wspieramy przedsiębiorczość w Polsce.

 

NASZA FILOZOFIA

Skuteczność stawiamy na pierwszym planie. Klient musi odnieść wymierną korzyść ze szkolenia lub uzna, że zmarnował czas. Właściwe rozpoznanie potrzeb to krok pierwszy. Drugi: spersonalizowane rozwiązanie trafiające w punkt. Innowacyjne narzędzia, szeroka wiedza biznesowa oraz odpowiednio wysoka motywacja pozwalają nam osiągnąć te cele. Wiemy,  jak przekuć efekt synergii w pracy zespołowej  w długofalowe wyniki biznesowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – grunt to właściwe nastawienie i odpowiednie narzędzia do kompletu.

NASI KLIENCI O NAS:

Szkolenie nie tylko zaspokoiło potrzeby, ale również przewyższyło nasze oczekiwania. Rekomendujemy współpracę z firmą INSPIRE zarówno za ich wnikliwą analizę potrzeb, jak i znakomitą realizacje szkolenia.

BNP ParibasBNP Paribas

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z Design Thinking (…). Profesjonalizm, zaangażowanie, rozległa wiedza i znakomite opanowanie tematu przez prowadzących zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Wiedzę zdobytą podczas szkolenia wykorzystuję w praktyce w codziennej pracy.

SCA HygieneSCA Hygiene

Od wielu lat współpracujemy z firmą INSPIRE. Firma prowadziła dla nas zarówno szkolenia menadżerskie jak i ogólnorozwojowe, sesje coachingowe, czy cykl szkoleń z Design Thinking. Współpraca i organizacja szkoleń zawsze przebiega sprawnie i bez zarzutu. Niezależnie od trenera jak i tematu szkolenia, uczestnicy zawsze chwalili sobie szkolenia prowadzone przez firmę INSPIRE, a wiedzę i umiejętności uzyskane w ich trakcie opisują jako bardzo przydatne.

TVNTVN

Firma INSPIRE budzi zaufanie zarówno kadry zarządzającej jak i uczestników szkoleń, których poziom przewyższył nasze oczekiwania. Dzięki dopasowaniu do potrzeb organizacji oraz grup szkoleniowych zyskaliśmy doskonałe szkolenia. Pragniemy podkreślić, że trenerzy firmy INSPIRE wyróżniają się wyjątkowymi kompetencjami merytorycznymi, trenerskimi oraz komunikacyjnymi.

BenettonBenetton

Serdecznie dziękuję firmie INSPIRE za przeprowadzenie szkoleń z tematyki innowacyjności, kreatywnego myślenia, innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz Train the Trainer (...). Szkolenia spełniły nasze oczekiwania i zostały przeprowadzone w sposób niezwykle dynamiczny i zapadający w pamięć. Do tej pory korzystamy z nabytej podczas nich wiedzy. Z przyjemnością rekomendujemy firmę INSPIRE jako niezawodnego partnera w realizacji szkoleń

COSTA CAFFECOSTA COFFEE

Firma INSPIRE w ostatnich latach przeprowadziła szereg szkoleń o różnorodnej tematyce od szkoleń profesjonalnej obsługi klienta, sprzedażowych po skuteczną windykację (...). Atrakcyjna forma szkolenia, wiele praktycznych ćwiczeń oraz miła atmosfera szkolenia sprawiły, że po zakończeniu szkolenia, uczestnicy chętnie wykorzystali nową wiedzę w swojej codziennej pracy. Ponadto, poznane techniki zainspirowały ich do wykorzystania niektórych metod w innych obszarach swojej pracy.

SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.

Poznałam Mirellę jako trenera prowadzącego kilka projektów dla GroupM, byłam także uczestnikiem jej szkoleń. Rekomenduję współpracę z Mirellą z kilku powodów. Po pierwsze to profesjonalny trener, który na sali szkoleniowej wykazuje dużą czujność na interakcje zachodzące wśród uczestników szkolenia. Dostosuje bardzo elastycznie poruszane treści, agendę i ćwiczenia do dynamiki procesu grupowego oraz informacji zwrotnych i potrzeb uczestników. (…) Posiadane przez nią doświadczenie biznesowe i chęć dzielenia się nim podczas szkoleń wnosi bardzo wiele do jakości prowadzonych przez nią projektów. Cenię Mirelle także za to, że we współpracy stawia na partnerstwo. Polecam!

Klaudia Grabarczyk CEO; Search Executive; Career Change Mentor w CHANGE ITKlaudia Grabarczyk CEO; Search Executive; Career Change Mentor w CHANGE IT

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę INSPIRE i z przyjemnością rekomendujemy jako firmę dostarczającą najwyższy poziom usług na wymagającym rynku doradczo-szkoleniowym.

VeoliaVeolia

I had the pleasure to participate in the Design Thinking training (…) Professionalism, commitment, broad knowledge and fantastic theme management were really inspirational. In my work I use practically the knowledge gained during the training.

I've had a pleasure to use Inspire services as well as to personally observe Mirella's work as a coach. At that time, she created tailor made solution for us - fully addressing & solving the issue we've had. Definitively recommend.

Bartlomiej Czubaszek, International Recruitment Partner at GAME3Bartlomiej Czubaszek, International Recruitment Partner at GAME3