Szkolenia otwarte

“Rozwój osobisty polega na przekonaniu, że jesteś wart(a) wysiłku, czasu i energii, jakich wymaga praca nad sobą.”
Denis Waitley

Dwa kroki – tyle zwykle dzieli nas od wejścia na ścieżkę samodoskonalenia. Pierwszy krok to rozwój samoświadomości, drugi – gotowość do zmiany głęboko zakorzenionych wzorców zachowań. Każde szkolenie pogłębiające naszą samoświadomość lub otwartość na nowe pomysły i eksperymenty idealnie wpisuje się w definicję rozwoju osobistego.

Kursy INSPIRE przeznaczone są dla osób, które w rozwoju osobistym dostrzegają autentyczną wartość i szansę na głęboką przemianę. Droga do samorealizacji bywa kręta, dlatego warto mieć przewodnika. Nasze szkolenia, dostępne w trzech różnych modułach, wskazują uczestnikom, jak pokonać tę drogę, żeby osiągnąć wymarzony cel.

W Szkole Życia kładziemy nacisk na rozwój umiejętności autorefleksji. Należące do modułu warsztaty, webinary i wykłady pomagają uczestnikom zmierzyć się z własnymi lękami i pragnieniami, jednocześnie dając im szansę na pogłębienie samowiedzy. W tej szkole nauczysz się, jak ponosić porażkę i dokonywać trudnych życiowych wyborów, a także jak dobrze i mądrze żyć, korzystając z doświadczeń innych kultur, np. japońskiej (Ikigai) czy duńskiej (Hygge).

Innowacja i kreatywność to motywy przewodnie tego modułu. Na warsztatach uczymy myśleć nieszablonowo, pomagamy prowadzić projekty w metodykach zwinnych i projektować UX (User Experience). Interaktywny warsztat „Złam Kod” to trening oswajania się z porażką, a wykład na temat Innowacyjnych Neuronów odsłania przed nami możliwości naszych mózgów, jeśli chodzi o innowacyjne myślenie.

Szkoła Sukcesu to propozycja dla tych, którzy są głodni sukcesów i gotowi zainwestować w rozwój zawodowy. Automotywacja, kobiety w świecie biznesu i trudne rozmowy z przełożonymi to tylko kilka z tematów warsztatów oferowanych w ramach tego modułu.