Innowacyjność

“Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy”.

Steve Jobs

Prawdziwa zmiana podąża w ślad za innowacją. Tradycyjne narzędzia i konwencjonalne metody nauczania to za mało, żeby uzyskać trwałe efekty. W INSPIRE nie boimy się tego, co nowe i nieszablonowe. Chętnie sięgamy po nowatorskie narzędzia i sposoby nauczania. Nowoczesne rozwiązania mocniej angażują uczestników, ułatwiając przyswajanie wiedzy.

Postępująca cyfryzacja otwiera nowe perspektywy przed rynkiem szkoleń. Umiemy wykorzystać tę szansę. Nasi klienci mają dostęp do wielu cyfrowych narzędzi bazujących na Internecie. Płynnie łączymy tradycję z nowoczesnością.

  • zdalny udział w naszych szkoleniach stał się rzeczywistością dzięki mediom strumieniowym i webcastingowi;
  • w ramach blended learning łączymy interakcje w sieci z tradycyjnymi metodami nauki (bezpośredni kontakt). Daje nam to wyjątkową elastyczność w prezentacji treści, kastomizacji oferty i zwiększaniu zasięgu;
  • klienci mogą przećwiczyć nabyte umiejętności podczas realistycznych symulacji.

Personalizacja oferty to nasz znak rozpoznawczy. Jednak zanim zaproponujemy rozwiązanie klientowi, musimy go dobrze poznać. Temu właśnie służy profilowanie klienta i zespołu. Pozwala także uczestnikom szkoleń dojrzeć w sobie niewykorzystany potencjał. Nasi instruktorzy i coache korzystają z PRISM Brain Mapping i kwestionariusza MBTI® – innowacyjnych narzędzi będących kluczem do zrozumienia potrzeb klienta.