Opinie o szkoleniu Zarządzanie Czasem

• Niesamowite, genialne szkolenie. Ewa C.

• Bardzo cenię sobie szkolenia, z których wracam i od razu chce mi się zabrać do przeorganizowania pracy i mam ochotę do porzucenia "starych" przyzwyczajeń. Bardzo efektywne, maksymalnie praktyczne i skoncentrowane na dobrą zmianę w zarządzaniu spływającymi zadaniami. Dorota

Dlaczego standardowe kursy z zarządzania sobą w czasie przestają się sprawdzać? Przyczyna jest bardzo prosta. Wszystkie stworzone dotychczas teorie i szkolenia zarządzanie czasem oparte są na metodologii top-down, od wizji, celów poprzez priorytety, podział na zadania, a zadań na czynności. Jednak obecnie przeciętny menedżer zarządza od 150 do 500 bieżących spraw, zadań z którymi natychmiast musi sobie poradzić, a doba wciąż ma tylko 24 godziny.
Nasze szkolenie Zarządzanie czasem pokazuje jak odwrócić porządek rzeczy. Ta metoda jest efektywna na skutek zmiany kierunku zarządzania sobą w czasie na „bottom-up”. Ten system zarządzania czasem na najniższym poziomie dramatycznie zwiększa naszą efektywność w osiąganiu celów i realizacji zawodowych zobowiązań. Nasze szkolenie jest syntezą metodologii Davida Allena i najlepszych narzędzi do zarządzania czasem.