KIM JESTEŚMY

ŚWIADOMIE INNI

  • Butikowy format i rynkowe know-how – tym INSPIRE różni się od szkoleniowego mainstreamu. Biznes mamy w DNA. Nasi trenerzy to weterani branży, przedsiębiorcy prowadzący własne firmy, dyrektorzy międzynarodowych korporacji. Kompaktowy format spółki sprzyja personalizacji oferty. Szkolenia w jednym rozmiarze to przeżytek – liczą się rozwiązania szyte na miarę.
  • Wielkość to więcej, niż rozmiar. Na rynku wygrywamy jakością. Nasz atut to starannie dobrana ekipa ekspertów. To praktycy biznesu z wieloletnim dorobkiem zawodowym. Na koncie mają współpracę z rynkową wagą ciężką, m.in. TVN, Accenture, Whirpool i Peek & Cloppenburg. Nasi klienci otrzymują wsparcie rozwojowe od zawodowców mających biznes w małym palcu.
  • Krótki staż nie wyklucza doświadczenia. INSPIRE to młoda firma (rocznik 2013) z potężnym zapleczem kompetencyjnym. Nad przemianą klienta czuwa zespół coachów –praktyków biznesu. Doświadczenie, znajomość rynku i innowacyjność procentują w pracy z klientem. Zmiana na lepsze to nie pusty slogan, lecz realny cel.

 

Z ROZMYSŁEM POD PRĄD

Celowo odstajemy od szablonu. Schematyczne szkolenia biznesowe to rynkowy standard. INSPIRE powstało z buntu przeciw takiemu ujednoliceniu. Oferujemy alternatywę dla klientów ceniących indywidualne podejście.

  • Polegamy na zawodowcach. Nasz zespół tworzą prezesi międzynarodowych korporacji, szefowie marketingu i czynni sprzedawcy. Warsztaty zarządzania projektami prowadzą aktywni zawodowo kierownicy projektów, a szkolenia sprzedażowe – specjaliści z branży. Jesteśmy blisko biznesu. I chcemy dzielić się naszą wiedzą.
  • Potrafimy słuchać. To warunek trafnej diagnozy potrzeb. W pracy z klientem, wykorzystujemy nasze mocne strony: gruntowną znajomość ludzkich zachowań i świeżość spojrzenia. Efekty to poprawa relacji w zespole, podniesienie wydajności procesów czy zwiększenie sprzedaży. Cele są zawsze konkretne, a wyniki- mierzalne.
  • Inwestujemy w innowacyjność. Nowe trendy – z cyfryzacją na czele – nie omijają branży szkoleniowej. INSPIRE nie zostaje w tyle. Modele 3D, innowacyjne symulacje, B-learning i webcasty to tylko część naszej holistycznej oferty. Nie boimy się łączyć szkoleń ze skutecznymi pozaszkoleniowymi rozwiązaniami. Priorytetem jest skuteczność.
  • Trzymamy rękę na pulsie. Fundacja Pro Progressio to jedna z najlepszych polskich instytucji otoczenia biznesu …i nasz partner. Dzięki niej mamy bieżący dostęp do najnowszych trendów w sektorze BPO i branży outsourcingowej. Razem skuteczniej wspieramy przedsiębiorczość w Polsce.

 

NASZA FILOZOFIA

Skuteczność stawiamy na pierwszym planie. Klient musi odnieść wymierną korzyść ze szkolenia lub uzna, że zmarnował czas. Właściwe rozpoznanie potrzeb to krok pierwszy. Drugi: spersonalizowane rozwiązanie trafiające w punkt. Innowacyjne narzędzia, szeroka wiedza biznesowa oraz odpowiednio wysoka motywacja pozwalają nam osiągnąć te cele. Wiemy,  jak przekuć efekt synergii w pracy zespołowej  w długofalowe wyniki biznesowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – grunt to właściwe nastawienie i odpowiednie narzędzia do kompletu.

NASI KLIENCI O NAS:

Jesteśmy głęboko wdzięczni INSPIRE za cykl szkoleń z innowacji, kreatywnego myślenia i innowacyjnego rozwiązywania problemów. Wszystkie szkolenia zostały wysoko ocenione przez naszych uczestników.

BNP ParibasBNP Paribas

Nasi dyrektorzy regionalni i kierownicy wszystkich naszych placówek handlowych w całej Polsce brali udział w dwóch Akademiach rozwoju umiejętności. Ich celem było udoskonalenie kompetencji w zakresie zarządzania oraz sprzedaży i obsługi klienta. Postępy poczynione przez pracowników zostały zauważone przez centralę firmy. Artykuł o sukcesie Akademii pojawił się na łamach magazynu firmowego “Knit”.

COSTA CAFFECOSTA CAFFE

Szkolenie z Design Thinking poprowadziła założycielka INSPIRE Mirella Piwiszkis-Sawoniaka, która jak zwykle wykazała się wiedzą fachową, doświadczeniem i doskonałymi kompetencjami szkoleniowymi. INSPIRE jest jednym z naszych kluczowych dostawców szkoleń. Mamy nadzieję kontynuować tę współpracę w przyszłości.

BenettonBenetton

Wszystkie szkolenia zrealizowano z dużym profesjonalizmem i uwzględnieniem naszych potrzeb. Trenerzy wykazali się imponującą znajomością fachu. Szkolenia były ciekawe i dynamiczne. Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy wykorzystali nowo nabyte kompetencje w codziennej pracy.

TVNTVN

INSPIRE zorganizowało cykl szkoleń dla naszej firmy, w tym szkolenia z Rekrutacji dla Zaawansowanych, Zarządzania Stresem i Obsługi Klienta. INSPIRE to firma godna polecenia ze względu na najwyższą jakość usług świadczonych na wymagającym rynku szkoleniowo-doradczym.

SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.

Oprócz szkoleń, INSPIRE zrealizowało dla nas kompleksowe programy rozwojowe, zapewniając nam wsparcie specjalnie wyznaczonego do pracy z nami i bardzo pomocnego opiekuna, którego zadaniem było monitorowanie realizacji programu.

VeoliaVeolia

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z Design Thinking (…). Profesjonalizm, zaangażowanie, rozległa wiedza i znakomite opanowanie tematu przez prowadzących zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Wiedzę zdobytą podczas szkolenia wykorzystuję w praktyce w codziennej pracy.

SCA HygieneSCA Hygiene

I had the pleasure to participate in the Design Thinking training (…) Professionalism, commitment, broad knowledge and fantastic theme management were really inspirational. In my work I use practically the knowledge gained during the training.

I've had a pleasure to use Inspire services as well as to personally observe Mirella's work as a coach. At that time, she created tailor made solution for us - fully addressing & solving the issue we've had. Definitively recommend.

Bartlomiej Czubaszek, International Recruitment Partner at GAME3Bartlomiej Czubaszek, International Recruitment Partner at GAME3

Poznałam Mirellę jako trenera prowadzącego kilka projektów dla GroupM, byłam także uczestnikiem jej szkoleń. Rekomenduję współpracę z Mirellą z kilku powodów. Po pierwsze to profesjonalny trener, który na sali szkoleniowej wykazuje dużą czujność na interakcje zachodzące wśród uczestników szkolenia. Dostosuje bardzo elastycznie poruszane treści, agendę i ćwiczenia do dynamiki procesu grupowego oraz informacji zwrotnych i potrzeb uczestników. (…) Posiadane przez nią doświadczenie biznesowe i chęć dzielenia się nim podczas szkoleń wnosi bardzo wiele do jakości prowadzonych przez nią projektów. Cenię Mirelle także za to, że we współpracy stawia na partnerstwo. Polecam!

Klaudia Grabarczyk CEO; Search Executive; Career Change Mentor w CHANGE ITKlaudia Grabarczyk CEO; Search Executive; Career Change Mentor w CHANGE IT