Zgłoś swój udział

Events Calendar.

Wzmacnianie wizerunku profesjonalisty

Moc Autoprezentacji – Autoprezentacja mocy

Już 15 marca zapraszamy na szkolenie online dedykowane osobom chcącym świadomie budować swój wizerunek (personal brand), za pomocą narzędzi autoprezentacji. Szkolenie poprowadzi z Wami Mirella Piwiszkis –  trenerka biznesu specjalizująca się w obszarach takich jak executive coaching, coaching ogólnorozwojowy, coaching sprzedażowy i team coaching; założycielka firmy szkoleniowo – doradczo – konsultingowej Inspire.

Głównym celem szkolenia jest dostarczenie narzędzi z zakresu komunikacji perswazyjnej. Rezultatem będzie wzmocnienie Twojego wizerunku profesjonalisty w oczach przełożonych, klientów, kontrahentów czy innych ludzi. To z kolei może pomóc Ci rozwinąć sprzyjającą sukcesom markę osobistą, a także rozwinąć się w innych aspektach pracy zawodowej czy w życiu prywatnym.

Zapraszamy do zapisów już dziś jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie autoprezentacji takie jak np. budowanie perswazyjnego komunikatu autoprezentacyjnego, czy zarzadzanie mową ciała i poziomem własnych hormonów, takich jak kortyzol, czy adrenalina. Oprócz tego na szkoleniu poruszony będzie temat budowania więzi z innymi poprzez przekaz emocjonalny czy operowania danymi w służbie wiarygodnej autoprezentacji.

Po szkoleniu:

• Będziesz znał/a 2 filary autoprezentacji i nauczysz się je świadomie wykorzystywać
  • Zbudujesz gotowy mocny komunikat autoprezentacyjny
  • Nauczysz się wykorzystywać słowa sprawstwa, słowa wartości pozytywnej oraz liczby w konstrukcji marki osobistej
  • Będziesz celowo zarządzał mową ciała oraz 4 wymiarami głosu
  • Będziesz umiał/a zarządzać poziomem swoich hormonów, które wpływają na pewność siebie w odbiorze

Szkolenie może podlegać dofinansowaniu z Unii Europejskiej aż do 80%. Sprawdź czy kwalifikujesz się do programu dofinansowań tutaj