Wystąpienia Publiczne

Przykład nie jest głównym sposobem wpływania na innych. To jedyny sposób.
Albert Schweitzer

Słowa dają moc do zmiany życia. Potrafią motywować, inspirować i uświadamiać. Szczególnie, jeśli przemawiają do nas ludzie, których darzymy zaufaniem i podziwiamy jako prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach. Ich słowa mają szczególną wagę, bo stoi za nimi rozległe doświadczenie.  Mogą stać się nośnikami pozytywnej energii, dodając nam skrzydeł w realizacji naszych planów zawodowych, dokonywaniu zmian w życiu osobistym czy samorozwoju.

Wiarygodność mówców INSPIRE bierze się z ich wiedzy fachowej i bogatego doświadczenia zawodowego.  Głęboko wierzymy, że nic nie ma większej mocy oddziaływania, niż osobista historia.  O prawdziwej wartości mówców aktywnych w świecie biznesu i finansów decyduje umiejętność połączenia praktycznych obserwacji z prawdziwymi przypadkami z ich własnego życia zawodowego. Przykład z życia wzięty to coś, co nieodmiennie przemawia do słuchaczy.

Nasz zespół mówców składa się z wybitnych i doświadczonych przedstawicieli wielu sektorów i branż. Zależy nam na tym, żeby wygłaszane przez naszych ekspertów wykłady wprowadzające oraz prowadzone przez nich warsztaty i webinary miały faktyczne odniesienie do działalności biznesowej naszych klientów. Na tym polega różnica między naszym zespołem, a zdecydowaną większością mówców na rynku. Zamiast próbować na siłę sprzedać jakiś produkt czy usługę, staramy się motywować naszych klientów do pozytywnych zmian i uświadomić im,  że sukces zawodowy jest w zasięgu ich rąk.