Dlaczego warto?

Nowoczesna Szkoła Trenerów Biznesu INSPIRE została zaprojektowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia trenerskie oraz biznesowe ekspertów Inspire. Inspiracją do stworzenia programu NSTBI były wnioski płynące z rzetelnej obserwacji i analizy specyfiki dzisiejszego rynku szkoleń – aktualnych potrzeb i wyzwań, z jakimi na co dzień zmierzają się młodzi, jak i już bardziej doświadczeni trenerzy biznesu.

Dowiesz się i nauczysz:

• jak stosować NOWOCZESNE metody pracy trenerskiej;
  • jak przebiega identyfikacja potrzeb szkoleniowych;
  • jak dokonać ewaluacji i oceny efektywności szkoleń;
  • jak projektować NOWOCZESNE szkolenia;
  • jak pracować z procesem grupowym;
  • jak wykorzystać sztuki prezentacji i autoprezentacji;
  • jak świadomie kształtować osobistą markę trenera biznesu oraz jak budować wizerunek trenera.

Ponadto:

• w trakcie kursu zdobędziesz niezbędną wiedzę, umiejętności oraz cenne doświadczenia niezbędne w pracy trenera biznesu;
  • poznasz konkretne narzędzia, przydatne na różnych etapach pracy trenerskiej – podczas analizy potrzeb, projektowania, prowadzenia i ewaluacji szkoleń czy też przygotowywania ofert i budowania kanałów dostępu do klientów;
  • zbudujesz tożsamość trenerską, niezbędną do efektywnej pracy w tej roli i odnajdywania się na rynku usług szkoleniowych;
  • otrzymasz indywidualną opiekę mentorską;
  • uczestnicząc w Szkole, w pełni zrealizujesz formalne wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie treningu interpersonalnego oraz w dużej mierze w zakresie realizacji godzin szkoleniowych niezbędnych do uzyskania trenerskiej rekomendacji I stopnia;

UWAGA: najlepsi uczestnicy Szkoły Trenerów otrzymają od nas propozycję kontynuowania współpracy trenerskiej z firmą Inspire w wybranym obszarze szkoleń (prowadzenie szkoleń sprzedażowych / menedżerskich / ogólnorozwojowych).

„Pierwsze tak wnikliwe szkolenie, gdzie nie ma niedopowiedzeń i niedosytu. Czujesz, że głowa rośnie od informacji, które z niej nie ulecą.”
„To chyba najlepsze szkolenie (…) dziękuję za przekonanie o jego potrzebie - porusza myśli.”
„Pełen profesjonalizm, bardzo ciekawie poprowadzone szkolenie”
„Fantastycznie przedstawione tematy, dające do myślenia, porządkujące myślenie”
„Bardzo profesjonalne szkolenie, widać dużą wiedzę i doświadczenie. Wspaniała osoba.”
„ (…) to znaczy prawdziwa praca z grupą! Brawo!”
„Bardzo fajne połączenie warsztatów, teorii i praktyki – fitted to our needs”
„Wszechstronna wiedza, połączenie teoretyka z praktykiem – fantastyczne połączenie.”
„Wyśmienita specjalistka potrafiąca zaangażować wszystkich i włączyć do interakcji.”
„Niezwykle ciekawe, inspirujące, zmuszające do myślenia i analizy…”
„Super szkolenie, obyśmy się kiedyś spotkali jeszcze na wielu…”
„Ciekawy sposób prowadzenia, duża wiedza, uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, wątpliwości zostały wyjaśnione.”
„Zaangażowana, z rewelacyjnym podejściem i ciekawymi anegdotami trenerka”
„Bogate doświadczenie praktyczne, dzielenie się przykładami, szczery feedback, porady podczas części praktycznej.”