Ostatnia Akademia Trenerów Biznesu

Biznes górą!

 

W tym roku nasza Szkoła Trenerów była mocno reprezentowana przez osoby z biznesu, pełniące najwyższe stanowiska menadżerskie. Uczestnikami Akademii byli min. Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Sprzedaży międzynarodowego koncernu z branży automatyki przemysłowej (lider rynku) oraz Dyrektor Zarządzający polskiej marki z branży fashion. Obserwując rynek wyraźnie widzimy zainteresowanie kadry zarządzającej rozwojem własnych kompetencji trenerskich, które w znacznym stopniu ułatwiają budowania motywacji i zaangażowania pracowników w proces zmian, którym podlega dzisiejszy biznes.

 akademia trenerska 2016 2017

Certyfikacja trenerska 8-9 czerwca 2017 r.

„Poprzeczka postawiona była wysoko”
Uczestnicy Akademii przygotowali 3 godzinne próbki szkoleniowe wykazując się wiedzą, umiejętnościami i narzędziami trenerskimi zdobytymi podczas Akademii.
„Prawdziwi uczestnicy”
Swoje mini szkolenia prowadzili przed grupą osób wywodzących się z biznesu z rożnych branż (min. finanse, budownictwo, nieruchomości, hr, nowoczesne technologie). Wszystkie szkolenia naszych adeptów zostały bardzo wysoko ocenione, jako inspirujące i motywujące do zmiany.

 

Wypowiedzi absolwentów

Mateusz Pietrzak, Dyrektor Zarządzający SMC Industrial Automation Polska

„Jedną z ważniejszych, jeśli nie najważniejszą rolą managera jest rola mentora i trenera, który inspiruje i rozwija kompetencje swoich pracowników. Udział w Szkole Trenerów Biznesu Inspire pozwolił mi udoskonalić umiejętności pozwalające efektywnie dzielić się ze współpracownikami moją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami tak, by chcieli je wdrażać i rozwijać samodzielnie. Rekomenduję udział w Szkole nie tylko przyszłym trenerom, ale przede wszystkim managerom chcącym doskonalić swoje zarządcze umiejętności”

Dorota Sajewicz, Dyrektor Zarządzający RISK made in Warsaw

„Zdobycie wiedzy i narzędzi trenerskich z zakresu - jak prowadzić skuteczne szkolenie, po którym nie ma tylko efektu WOW, a jest też faktyczny rezultat w postaci przekazanych umiejętności, przyda się każdemu. Czasem po to, aby prowadzić lepsze spotkania z teamem, a innym razem, aby zostać trenerem i działać w tym obszarze zawodowo. Niezależnie jaką masz motywację - ważne, aby uczyć się od najlepszych. Szkołę Trenerów Inspire rekomenduję za wnikliwy program - łączący teorię z praktyką. Dla mnie to była inspirująca przygoda dodająca więcej pewności wynikających z nabytych umiejętności. Chcąc być odpowiedzialnym za prowadzenie grupy i nie tracić swojego czasu na szkoleniu na transfer wiedzy, który wraz z zakończeniem bloku warsztatów ucieknie z głów uczestników, nie wahaj się i zainwestuj w siebie i swój rozwój razem z Inspire – watro”

 
akademia trenerska2016
Celebrowanie sukcesu– Na zakończenie certyfikacji odbył się uroczysty poczęstunek przy lampce dobrego wina