DESIGN THINKING

Rezerwacja zakończona

Termin: 26 marzec 2018 - 27 marzec 2018

Miejsce: Warszawa

Niewątpliwą zaletą tego szkolenia jest możliwość zastosowania go od start-upu po korporację. Uniwersalną metodą jest korzystanie z niej nie tylko w kwestii projektowania nowych produktów, ale również nowatorskich rozwiązań dla danej sytuacji.

Rozpoznanie problemów, ich twórcze rozwiązywanie a następnie bezproblemowe używanie rezultatów tego procesu – tak w skrócie można określić istotę Design Thinking, metody stworzonej przez właściciela firmy IDEO!

Celem jest uzyskanie innowacyjnych rozwiązań poprzez wykorzystywanie takich metod by pobudzały kreatywność. W efekcie działania przekładane są na schemat biznesowy. Design thinking opiera się na myśleniu projektowym, którego zadaniem jest dostarczenie twórczych rozwiązań, gotowych do wdrożenia.

Szkolenie zapewnia świeże spojrzenie na daną sytuację, dzięki czemu można na nowo odkryć problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Wartość udziału:
1750 zł netto/os
Możliwe RABATY:
3 osoby - 4 za połowę ceny!

Wspierane przez iCagenda