Wykłady i konferencje

Nasi eksperci posiadają nie tylko olbrzymią wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim doświadczenie w biznesie. Jako cenieni na rynku specjaliści, coraz częściej dzielimy się wypracowanym przez lata know-how w trakcie wykładów. Jesteśmy zapraszani na konferencje, spotkania branżowe oraz firmowe. Z naszych eksperckich wykładów korzystają również uczelnie wyższe, m.in. Uniwersytet Warszawski, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej.

Dotąd dzieliliśmy się autorskimi rozwiązaniami, popartymi konkretnymi case study w obszarach:

• przywództwa transformacyjnego
  • komunikacji w biznesie
  • budowania kultury innowacyjności w organizacji
  • wizerunku biznesowego i autoprezentacji
  • metodyki pracy z grupą

Wykład Mirelli Piwiszkis: "Przywództwo w czasach kryzysu" podczas Kongresu Kadry Wykład Mirelli Piwiszkis: "Przywództwo w czasach kryzysu" podczas Kongresu Kadry

Wykład Mirelli Piwiszkis: "Przywództwo w czasach kryzysu" podczas Kongresu Kadry 2013 r.

Wykład Mirelli Piwiszkis: "Skuteczna komunikacja w branży mediowej" podczas Business Mixer Wykład Mirelli Piwiszkis: "Skuteczna komunikacja w branży mediowej" podczas Business Mixer

Wykład Mirelli Piwiszkis: "Skuteczna komunikacja w branży mediowej" podczas Business Mixer, wrzesień 2013 r.