Oferta Pracy Business Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem na stanowisko Business Development Managera w Warszawie poszukujemy otwartej, energicznej osoby, która będzie cenionym członkiem zespołu.

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami;
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami;
  • Obsługę otrzymywanych zapytań;
  • Realizowanie planów sprzedażowych; Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku szkoleniowym;
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych (kongresach, konferencjach i spotkaniach HR’owych);
  • Współpraca z zespołem trenerskim oraz pracowniczym;

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki:

• Wyższe wykształcenie;
  • Poparte wynikami, min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży szkoleniowej, doradztwa personalnego i/lub innych usług w obszarze HR;
  • Umiejętność umawiania spotkań z potencjalnymi Klientami (poprzez własne kontakty oraz cold call);
  • Umiejętności prowadzenia spotkań biznesowych, budowania i podtrzymywania relacji z Klientami;
  • Znajomość specyfiki branży szkoleniowej oraz rynku i trendów rozwoju usług szkoleniowych;
  • Znajomość procesów i programów rozwoju kompetencji w organizacjach;
  • Ukierunkowanie na osiąganie rezultatów;
  • Umiejętność zarządzania pracą własną;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami anglojęzycznymi;

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku;
  • Stałe wynagrodzenie powiększone o atrakcyjne premie za wyniki sprzedażowe;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole ekspertów o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju firmy;
  • Inspirującą, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w pracy;
Zgłoszenia (CV + list motywacyjny) prosimy o przesłanie drogą elektroniczną.
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Dziękujemy za wysłania zapytania

Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem by poznać Państwa oczekiwania i potrzeby.

szkolenia inspire

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ PEŁNĄ OFERTĄ

inspire działania rozwojowe w organizacjach szkolenia biznesowe inspire Inspire inspirujacy coaching warszawa

O firmie

INSPIRE

to firma szkoleniowo-doradcza, która wspiera Organizacje w osiąganiu rezultatów biznesowych poprzez dopasowane rozwiązania łączące w sobie podejście tradycyjne z nowoczesnością.

INSPIRE to zespół ekspertów, którzy podjęli decyzję o stworzeniu rozwiązań wyjątkowych, innowacyjnych, zorientowanych wyłącznie na indywidualne potrzeby Klienta. INSPIRE to firma, która łączy ludzi zainspirowanych życiem, rozwojem, ciągłym doskonaleniem, to przede wszystkim ludzie, których łączą te same wartości, takie jak nastawienie na rezultat, inspirowanie czy energia w twórczym działaniu. Wpływając na siebie nawzajem, tworzymy pozytywne inicjatywy, które wskazują nam kierunek do wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań. Pracownicy INSPIRE tworzą jeden zespół, który skoncentrowany jest na dążeniu do pełnej satysfakcji Klienta.

WIZJA

Organizacje myślące o realnej zmianie naturalnie wybierają INSPIRE.

MISJA

W centrum naszej uwagi stoi człowiek. Wierzymy w jego potencjał i nieograniczone możliwości. Poprzez inspirujące i nowatorskie działania wydobywamy z ludzi to, co w nich najlepsze, przyczyniając się tym samym do wzrostu ich wydajności. Dzięki naszym działaniom Organizacje osiągają wymierne rezultaty biznesowe, a ich Pracownicy – satysfakcję z wykonywanej pracy.

...Inspirując, pomagamy osiągać rezultaty...
Nasze WARTOŚCIwynikają z NASZYCH MOCNYCH STRON
Inspirujemy
  • Inspirujemy do efektywniejszego - skutecznego działania i budowania biznesu;
  • Działamy z Pasją - do zadania, do ludzi;
Nastawieni na rezultat
  • ROI – inwestycja w szkolenia z gwarancją zwrotu w rezultatach biznesu Klienta;
  • Bierzemy odpowiedzialność za rezultat szkolenia w przełożeniu na rezultaty biznesu;
Skoncentrowani na ludziach
  • Poprzez rozwój ludzi – rozwijamy biznes naszych Klientów;
  • Patrzymy na biznes naszych Klientów przez pryzmat ludzi;
  • Uwzględniamy różnice międzykulturowe – mamy w tym praktyczne doświadczenie;
Praktycy biznesu
  • Zgrany zespół Ekspertów;
  • Zaufali nam najlepsi i najwięksi – wiele zrealizowanych prestiżowych projektów;
  • Teoria poparta praktyką;
  • Nasi Eksperci są doceniani (liczne wystąpienia publiczne, redagowanie artykułów do największych tytułów, wykładowcy – doktoranci);
Innowacyjność
  • Międzynarodowy know-how;
  • Tradycję łączymy z nowoczesnością – kreując nowe rozwiązania i nowe standardy na rynku szkoleń;
Rozwiązania szyte na miarę
  • Elastyczność w tworzeniu rozwiązań;
  • Dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klienta – "wzorce nas tylko inspirują";
Energia w twórczym działaniu
  • Czerpiemy z własnych doświadczeń – nasz jeden cel to Klient i najlepsze rozwiązania dla Niego – wspólnie działamy, aby zrealizować ten cel;
  • Satysfakcję przynosi nam dobrze wykonany projekt dla Klienta i jego przełożenia na długookresową współpracę.

firma szkoleniowa Inspire szkolenia coaching doradztwo HR

Praca w Inspire

Jesteśmy jedną z najlepszych butikowych firm szkoleniowych i doradczych w Warszawie. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób, które będą cenionymi członkami naszego zespołu.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Czujesz w sobie moc by dołączyć do naszego zespołu trenerskiego? Skontaktuj sie z nami!

• Trener Biznesu - oferta pracy szkolenia