Oferta Pracy Business Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy jedną z najlepszych butikowych firm szkoleniowych i doradczych w Warszawie.

W związku z dynamicznym rozwojem na stanowisko Business Development Managera w Warszawie poszukujemy otwartej, energicznej osoby, która będzie cenionym członkiem zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami;
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami;
  • Obsługę otrzymywanych zapytań;
  • Realizowanie planów sprzedażowych; Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku szkoleniowym;
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych (kongresach, konferencjach i spotkaniach HR’owych);
  • Współpraca z zespołem trenerskim oraz pracowniczym;

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Poparte wynikami, min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży szkoleniowej, doradztwa personalnego i/lub innych usług w obszarze HR;
  • Umiejętność umawiania spotkań z potencjalnymi Klientami (poprzez własne kontakty oraz cold call);
  • Umiejętności prowadzenia spotkań biznesowych, budowania i podtrzymywania relacji z Klientami;
  • Znajomość specyfiki branży szkoleniowej oraz rynku i trendów rozwoju usług szkoleniowych;
  • Znajomość procesów i programów rozwoju kompetencji w organizacjach;
  • Ukierunkowanie na osiąganie rezultatów;
  • Umiejętność zarządzania pracą własną;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami anglojęzycznymi;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku;
  • Stałe wynagrodzenie powiększone o atrakcyjne premie za wyniki sprzedażowe;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole ekspertów o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju firmy;
  • Inspirującą, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w pracy;
Zgłoszenia (CV + list motywacyjny) prosimy o przesłanie drogą elektroniczną.
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”