INSPIRE

to firma szkoleniowo-doradcza, która wspiera Organizacje w osiąganiu rezultatów biznesowych poprzez dopasowane rozwiązania łączące w sobie podejście tradycyjne z nowoczesnością.

INSPIRE to zespół ekspertów, którzy podjęli decyzję o stworzeniu rozwiązań wyjątkowych, innowacyjnych, zorientowanych wyłącznie na indywidualne potrzeby Klienta. INSPIRE to firma, która łączy ludzi zainspirowanych życiem, rozwojem, ciągłym doskonaleniem, to przede wszystkim ludzie, których łączą te same wartości, takie jak nastawienie na rezultat, inspirowanie czy energia w twórczym działaniu. Wpływając na siebie nawzajem, tworzymy pozytywne inicjatywy, które wskazują nam kierunek do wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań. Pracownicy INSPIRE tworzą jeden zespół, który skoncentrowany jest na dążeniu do pełnej satysfakcji Klienta.

WIZJA

Organizacje myślące o realnej zmianie naturalnie wybierają INSPIRE.

MISJA

W centrum naszej uwagi stoi człowiek. Wierzymy w jego potencjał i nieograniczone możliwości. Poprzez inspirujące i nowatorskie działania wydobywamy z ludzi to, co w nich najlepsze, przyczyniając się tym samym do wzrostu ich wydajności. Dzięki naszym działaniom Organizacje osiągają wymierne rezultaty biznesowe, a ich Pracownicy – satysfakcję z wykonywanej pracy.

...Inspirując, pomagamy osiągać rezultaty...
Nasze WARTOŚCIwynikają z NASZYCH MOCNYCH STRON
Inspirujemy
  • Inspirujemy do efektywniejszego - skutecznego działania i budowania biznesu;
  • Działamy z Pasją - do zadania, do ludzi;
Nastawieni na rezultat
  • ROI – inwestycja w szkolenia z gwarancją zwrotu w rezultatach biznesu Klienta;
  • Bierzemy odpowiedzialność za rezultat szkolenia w przełożeniu na rezultaty biznesu;
Skoncentrowani na ludziach
  • Poprzez rozwój ludzi – rozwijamy biznes naszych Klientów;
  • Patrzymy na biznes naszych Klientów przez pryzmat ludzi;
  • Uwzględniamy różnice międzykulturowe – mamy w tym praktyczne doświadczenie;
Praktycy biznesu
  • Zgrany zespół Ekspertów;
  • Zaufali nam najlepsi i najwięksi – wiele zrealizowanych prestiżowych projektów;
  • Teoria poparta praktyką;
  • Nasi Eksperci są doceniani (liczne wystąpienia publiczne, redagowanie artykułów do największych tytułów, wykładowcy – doktoranci);
Innowacyjność
  • Międzynarodowy know-how;
  • Tradycję łączymy z nowoczesnością – kreując nowe rozwiązania i nowe standardy na rynku szkoleń;
Rozwiązania szyte na miarę
  • Elastyczność w tworzeniu rozwiązań;
  • Dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klienta – "wzorce nas tylko inspirują";
Energia w twórczym działaniu
  • Czerpiemy z własnych doświadczeń – nasz jeden cel to Klient i najlepsze rozwiązania dla Niego – wspólnie działamy, aby zrealizować ten cel;
  • Satysfakcję przynosi nam dobrze wykonany projekt dla Klienta i jego przełożenia na długookresową współpracę.

firma szkoleniowa Inspire szkolenia coaching doradztwo HR