Submit your participation

2020-09-03

11:00-12:30

Warszawa

Style Zachowań
„Style zachowań. Odkryj najlepszą drogę dotarcia do potencjalnych klientów”
Webinar z cyklu Integrity Solutions
Submit your participation
Event calendar

Webinar z cyklu Integrity Solutions

Style Zachowań

„Style zachowań. Odkryj najlepszą drogę dotarcia do potencjalnych klientów”


Już 3 września zapraszamy na kolejny webinar w cyklu Integrity Sollutions prowadzony przez Mirella Piwiszkis Tym razem na tapetę bierze Style Zachowań.
Umiejętność tworzenia relacji i kontaktów ma fundamentalne znaczenie w sprzedaży, przywództwie, obsłudze klienta i życiu codziennym. Jeśli Twoje podejście do komunikacji jest zbyt skoncentrowane na własnym, dominującym stylu zachowania, ryzykujesz bycie zignorowanym lub nikłe możliwości nawiązania kontaktu z drugą osobą i zrozumienia tego, na czym najbardziej jej zależy. Style Zachowań (Behavior Styles®) firmy Integrity Solutions opisują sposoby, w jaki komunikują się Twoi potencjalni klienci i najlepsze drogi dotarcia do nich. To komunikacją i wywieranie wpływu, które budują głębsze relacje, które mają zastosowanie w biznesie i we wszystkich aspektach życia.
Weź udział w webinarium „Style zachowań. Odkryj najlepszą drogę dotarcia do potencjalnych klientów”, a już 29 lipca 2020 r. poznasz:
  • Jak rozpoznać poszczególne Style zachowania i nawiązać z nimi kontakt
  • Jak zastosować znajomość Stylów zachowania w sytuacjach sprzedaży
  • Jak rozumienie stylów zachowań pomaga budować zaufanie i relacje z Klientami
  • W jaki sposób budować i komunikować się na każdym z etapów procesu AID Inc., tworząc odpowiednie komunikaty dla każdego stylu
Zgłoś swój udział w spotkaniu online, a później w wyznaczonym terminie dołącz do grona uczestników, logując się za pomocą przesłanych przez nas danych.