Nowoczesna Szkoła Trenerów Biznesu INSPIRE

 szkoła trenerów biznesu inspire akademia trenerów

Najlepszy sposób przepowiedzenia własnej przyszłości to jej wykreowanie.H.L. Mencken
 

Rusza nowa edycja Nowoczesnej Szkoły Trenerów Biznesu INSPIRE

Od 21 października 2017 Warszawa

zarządzanie czasem szkolenia - nowoczesne wybierz moduł - Nowoczesna szkoła trenerów biznesu zarządzanie czasem szkolenie - gwarancja terminów

Zauważyliśmy, że jesteśmy dobrzy, dobrzy jako trenerzy, jako firma, jako konsultanci. Ta refleksja zaczęła nas nawiedzać, gdy stwierdziliśmy, że 100% klientów, którzy zlecają nam pierwsze szkolenie zostaje z nami! Znalezienie odpowiedzi na pytanie o powody nie było trudne: nasi trenerzy stosują nowoczesne metody pracy z grupą; nasi trenerzy szkolą się za granicą zdobywając najaktualniejsze know-how. Dlatego klienci twierdzą, iż wyróżniamy się na tle innych. Tym warsztatem chcemy się podzielić. W Polsce działa ponad 2 000 firm szkoleniowych, które zatrudniają tysiące trenerów i wiele z tych firm prowadzi akademie trenerów, kursy trenerskie, szkolenia dla trenerów i osób, które chcą zostać trenerami biznesu. W ten sposób rośnie na rynku liczba poprawnych stosujących standardowe metody i narzędzia pracy trenerów. My łączymy sprawdzoną klasykę z niestandardowymi, a bardzo skutecznymi metodami pracy trenerskiej. Możesz być dobrym rzemieślnikiem bądź artystą. Wybór należy do Ciebie! My uczyniliśmy charyzmatycznych trenerów już z: studentów, specjalistów hr, pracowników IT, finansistów, menedżerów, a nawet prezesów!

Co nas wyróżnia?

Nowoczesność

stawiamy na NOWOCZESNE metody pracy trenerskiej. Kierujemy się zasadą, że NOWOCZESNE znaczy ROZWOJOWE.

Gwarancja terminów

oznacza utrzymanie terminów zjazdów Nowoczesnej Szkoły Trenerów Biznesu. Obiecujemy, że niezależnie od okoliczności, wskazane terminy zjazdów nie ulegną zmianie.

Możliwość wyboru poszczególnych modułów

2 dniowe moduły jako 2 dniowe szkolenia weekendowe (możliwość uczestnictwa osób spoza Nowoczesnej Szkoły Trenerów Biznesu).

Nowoczesna Szkoła Trenerów Biznesu INSPIRE to wielopoziomowy cykl szkoleniowo-rozwojowy, który w sposób kompleksowy przygotowuje do pracy w zawodzie trenera biznesu. Dzięki naszemu NOWOCZESNEMU podejściu dowiesz się, czym jest: storytelling, chunking, personal branding i mindmapping oraz jakie niesie ze sobą korzyści stosowanie ich w pracy trenera. Nasza Szkoła Trenerów adresowana jest do osób ukierunkowanych na wykorzystywanie zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce: pracujących w roli trenera freelancera, trenera wewnętrznego w organizacji, jak również osób występujących w każdej innej roli, w ramach której pełnią funkcje trenerskie.

 

Dowiesz się i nauczysz:

  • jak stosować NOWOCZESNE metody pracy trenerskiej;
  • jak przebiega identyfikacja potrzeb szkoleniowych;
  • jak dokonać ewaluacji i oceny efektywności szkoleń;
  • jak projektować NOWOCZESNE szkolenia;
  • jak pracować z procesem grupowym;
  • jak wykorzystać sztuki prezentacji i autoprezentacji;
  • jak świadomie kształtować osobistą markę trenera biznesu oraz jak budować wizerunek trenera.

UWAGA: najlepsi uczestnicy Szkoły Trenerów otrzymają od nas propozycję kontynuowania współpracy trenerskiej z firmą Inspire w wybranym obszarze szkoleń (prowadzenie szkoleń sprzedażowych / menedżerskich / ogólnorozwojowych).

opinia uczestnika warsztatów certyfikujących w szkole trenerów Inspire Monika Winiarska

Warsztat z tematyki budowania marki, prowadzony przez trenera Inspire, charakteryzował się dobrą strukturą, dużą dynamiką, ale przede wszystkim zbudowany był w taki sposób że bardzo mocno angażował wszystkich uczestników. Dzięki temu zachowywał dobre proporcje teorii podanej przez Panią Dorotę (prowadzącą) oraz możliwością natychmiastowego przećwiczenia tejże teorii na życiowych przykładach. W dwie godziny każdy z uczestników zbudował koncept i wizje swojej firmy, którą mógł podzielić się na forum z resztą grupy. Materiał warsztatu podany był w taki sposób, że utrzymywał pełną uwagę, angażował, a czas spędzony na warsztacie był zabawą. Zarówno zawartość merytoryczna warsztatu, jak i sami trenerzy zdecydowanie godni są polecenia,

Monika Winiarska, Design Manager HB Reavis Poland

 nowoczesna szkoła trenerów biznesu inspire

Trenerzy Nowoczesnej Szkoły Trenerów Biznesu INSPIRE

Trenerzy - eksperci pracujący z najwyższą kadrą menedżerską oraz z najlepszymi firmami na rynku, zabierający głos w telewizji oraz artykułach branżowych, praktycy biznesu – niezawodni i niezwykle skuteczni. 

Mirella Piwiszkis - Sawoniaka

Mirella Piwiszkis

Ekspert INSPIRE
Wiktor Sawoniaka

Wiktor Sawoniaka

Ekspert INSPIRE
Bożena Andrzejak

Bożena Andrzejak

Ekspert INSPIRE

Trenerzy INSPIRE to ludzie z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem. Prezentowane przez nich profesjonalizm i zamiłowanie do pracy w zawodzie trenera najlepiej wyrażają się w komentarzach zadowolonych uczestników szkoleń:

„Pierwsze tak wnikliwe szkolenie, gdzie nie ma niedopowiedzeń i niedosytu. Czujesz, że głowa rośnie od informacji, które z niej nie ulecą.”
„To chyba najlepsze szkolenie (…) dziękuję za przekonanie o jego potrzebie - porusza myśli. (…) to znaczy prawdziwa praca z grupą! Brawo!” 
„Bardzo fajne połączenie warsztatów, teorii i praktyki – fitted to our needs”
„Wyśmienita specjalistka potrafiąca zaangażować wszystkich i włączyć do interakcji. Super szkolenie, obyśmy się kiedyś spotkali jeszcze na wielu…”
„Bogate doświadczenie praktyczne, dzielenie się przykładami, szczery feedback, porady podczas części praktycznej.”
 Costa Coffee Polska - zaufali Inspire

Firma INSPIRE dostarczyła innowacyjnych rozwiązań w obszarze rozwoju przywództwa na czasy kryzysu, w pełni dopasowanych do specyficznej sytuacji zmiany, w jakiej znalazła się nasza firma. Akademia przeznaczona dla kierowników regionalnych przełożyła się na wzrost energii w codziennym działaniu zarówno uczestników, jak i pracowników podległych im kawiarni Costa oraz CoffeheavenIwona Szakiewicz, HR Manager Costa Coffee Polska

Luiza lewandowska - HR Director Fiat Bank Polska S.A.

Na pytanie, które zadawałam po warsztatach dla wyższej i średniej kadry menedżerskiej: „Jak było?” najczęściej słyszałam odpowiedź: „Inspirująco”. Myślę, że tajemnicą takiego wpływu na uczestników jest fakt, że trener, skupiając się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów, skoncentrowany był zawsze na ludziach. Każdy uczestnik szkolenia czuł, że warsztat jest właśnie dla niegoLuiza Lewandowska, HR Director Fiat Bank Polska S.A.