Szkolenia Inspire - Gwarancja Terminu

• Hits: 32990

iko 1m gwarancja terminu

Praktyką w wielu firmach szkoleniowych wobec braku wystarczającej ilości uczestników szkoleń otwartych jest przenoszenie terminu realizacji szkolenia.

Inspire wyznajemy inną zasadę!

GWARANCJA TERMINÓW w Inspire oznacza utrzymanie zaplanowanych terminów szkoleń otwartych bez względu na ilość uczestników. Pracujemy w małych grupach modułowych do 8 uczestników by nasze szkolenia i warsztaty były bardziej efektywne dla uczestników, dlatego zaplanowany termin zawsze będzie realizowany.

Zgłoś się i poznaj jak możesz zwiększyć swoją skuteczność!